Opakowania papierowe

Oferowane przez nas opakowania papierowe cieszą się dużą popularnością zarówno wśród osób prywatnych, jak i przedstawicieli działalności gospodarczych w zakresie gastronomii. Wysoki standard produktów gwarantuje bezpieczeństwo każdej żywności w nich umieszczonej. Szerokie zastosowanie - zwłaszcza w punktach gastronomicznych serwujących jedzenie - daje maksymalny komfort każdemu klientowi.

Opakowania papierowe

  • nowość
  • nowość
Papier półpergamin biały 40x40 - 6kg Papier półpergamin biały 40x40 - 6kg
Cena: 132,84 zł (netto: 108,00 zł )
opak.
zobacz więcej
Tacka pod zapiekankę biała 6x25 - 500 sztuk Tacka pod zapiekankę biała 6x25 - 500 sztuk
Cena: 53,90 zł (netto: 43,82 zł )
opak.
zobacz więcej
Tekturowa tacka na nuggetsy 14x24cm - 100 sztuk Tekturowa tacka na nuggetsy 14x24cm - 100 sztuk
Producent: HERSTA
Cena: 46,13 zł (netto: 37,50 zł )
opak.
zobacz więcej
Tekturowa tacka na nuggetsy 15x15cm - 100 sztuk Tekturowa tacka na nuggetsy 15x15cm - 100 sztuk
Cena: 41,43 zł (netto: 33,68 zł )
opak.
zobacz więcej
Tekturowa tacka na nuggetsy 20x24cm - 100 sztuk Tekturowa tacka na nuggetsy 20x24cm - 100 sztuk
Producent: HERSTA
Cena: 60,89 zł (netto: 49,50 zł )
opak.
zobacz więcej
Gastronomiczna torebka na kebab 17x17cm - 200 sztuk Gastronomiczna torebka na kebab 17x17cm - 200 sztuk
Cena: 14,80 zł (netto: 12,03 zł )
opak.
zobacz więcej

 

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. torebki papierowe o różnych kształtach, papierowe opakowania na pizzę, opakowania kartonowe, tacki, podkłady, boxy i wiele innych. Sprawdzą się zarówno do serwowania żywności, jak i jej transportu.

Wszystkie opakowania nadają się do kontaktu z żywnością i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo klientów. Zostały wykonane z dbałością o estetyczny wygląd, a papier nadaje się do recyklingu. Są poręczne i wytrzymałe, niezawodne we wszelkich punktach i lokalach z żywnością. Można umieszczać w nich zarówno pokarmy zimne, jak i gorące - wszystkie papierowe opakowania z możliwością zamknięcia dobrze zatrzymują temperaturę wewnątrz pudełka. Dostępne w różnych rozmiarach i formach sprawiają, że każda firma działająca w gastronomii uzupełni u nas swoje zapasy opakowań papierowych.

 

Ekologiczne opakowania kartonowe

Oferowane przez nas produkty do pakowania żywności z kartonu powstały z myślą o przyszłości, zgodnie z wszelkimi wymogami dotyczącymi produktów ekologicznych. Wszystkie opakowania papierowe przygotowujemy w taki sposób, aby nie pozostawiały szkodliwych dla środowiska odpadów, a także aby jednocześnie oferowały najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Współcześni konsumenci - szczególnie ci wrażliwi na problemy świata - przywiązują ogromną wagę do tego, jakie opakowania na jedzenie stosuje dana firma. Przekłada się to na lojalność wobec niej i uznanie, na czym zależy każdemu przedsiębiorcy.

Dużą popularnością cieszą się kebab boxy - zamykane pudełka, które idealnie sprawdzają się w punktach z fast-foodami oraz kuchnią azjatycką.

 

Zalety opakowań papierowych

Oferowane przez nas opakowania papierowe są proste w utylizacji, wytrzymałe, wygodne w użyciu i praktyczne. Dobrze się prezentują, ułatwiając pracę w każdym lokalu gastronomicznym. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju opakowań, także z papieru foliowanego (aby tłuszcz obecny na jedzeniu nie zniszczył ich).

Co ważne - nasze produkty są całkowicie bezpieczne dla konsumenta. Umieszczone w nich pożywienie nie wchodzi w interakcję z papierem, nie dochodzi także do zmiany zapachu czy smaku dania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl