Pojemniki na odpady medyczne

Niebezpieczne odpady medyczne, w tym chemikalia, materiał zakaźny, igły czy pipety, muszą być odpowiednio przechowywane. Pojemniki na odpady medyczneniezbędne w przychodniach, laboratoriach, szpitalach, gabinetach fizjoterapeutycznych, gabinetach lekarskich i innych lokalach medycznych. Stanowią gwarancję bezpiecznego gromadzenia odpadów medycznych oraz umożliwiają ich bezdotykowe pozbycie się. Utylizacja odpadów medycznych musi być bezpieczna dla ludzi i środowiska naturalnego.

Pojemniki na odpady medyczne

 

Oferujemy szeroki wybór pojemników na odpady medyczne o różnych pojemnościach i kształtach. Wszystkie dostępne warianty posiadają zabezpieczony otwór wrzutowy oraz zostały wykonane z nieprzepuszczalnego tworzywa sztucznego. Są niezastąpione w miejscach, gdzie występuje wzmożony kontakt z odpadami medycznymi i materiałem zakaźnym.

Aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo użytkowników oraz osób postronnych, wszystkie pojemniki na odpady medyczne zostały oznaczone odpowiednimi etykietami informującymi o ich przeznaczeniu.

Pojemniki na odpady medyczne - bezpieczeństwo przede wszystkim

Pojemniki na odpady medyczne przeznaczone są do przechowywania niebezpiecznych materiałów, dlatego muszą spełniać wszelkie normy i przepisy. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na ich szczelność i wytrzymałość, ponieważ głównie to zapewnia bezpieczną i skuteczną utylizację odpadów medycznych.

Oferowane przez nas pojemniki na odpady spełniają najwyższe standardy jakości, jesteśmy więc pewni, że ułatwią pracę wszystkim pracownikom służby zdrowia. Posiadamy również pojemniki z tworzywa sztucznego na zużyte igły, skalpele, pipety i inne drobne narzędzia medyczne.

Po założeniu pokrywy pojemniki są hermetyczne i na stałe zamknięte, uniemożliwiając kontakt z zawartością. Dużą zaletą jest fakt, że podczas spalania nie wydzielają szkodliwych substancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl