Torby gastronomiczne

Jednorazowe torby gastronomiczne wykonane zostały z materiałów bezpiecznych i obojętnych dla żywności umieszczonej wewnątrz nich. Jednocześnie są wytrzymałe na uszkodzenia, rozdarcia i pęknięcia, gwarantując wygodny transport jedzenia na wynos. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju toreb, m.in. kartonowe torebki na frytki, zapiekanki, hot-dogi, kebaby i hamburgery.

Ich użycie umożliwia sprawne i wygodne zrealizowanie zamówienia w lokalach i punktach gastronomicznych. Różnego rodzaju wymiary sprawiają, że każdy znajdzie opakowania dostosowane do własnych potrzeb.

Większość współczesnych restauracji i lokali dobrze wie, że to właśnie tego typu detale i dodatki świadczą o jakości oraz podejściu do klientów. To z kolei przekłada się na pozytywną opinię o obsłudze.

Torby gastronomiczne

Spożywanie zamówionych produktów musi być dla klientów komfortowe i bezpieczne. Jest to możliwe dzięki naszym torbom gastronomicznym. Pamiętajmy - tego typu szczegóły sprawiają, że klient chętnie wraca do restauracji i dokonuje ponownego zamówienia, a także że poleca lokal swoim znajomym.

 

Torby gastronomiczne gwarancją zadowolenia klienta

Torba gastronomiczna przeznaczona jest do sprawnego przekazywania zamówienia klientowi. Dzięki niej może cieszyć się smakiem potrawy bez obaw o poparzenie, wybrudzenie czy utratę jedzenia. Produkty muszą być więc wykonane tak, aby zapewniać najwyższy standard użytkowania. Oferowane przez nas torby są odporne na działanie wysokich temperatur oraz obecność tłuszczu, dlatego idealnie sprawdzają się w punktach z fast-foodami. Klient może bez obaw o wybrudzenie odzieży czy dłoni zamówić jedzenie.

W ofercie posiadamy również papierowe torby, w których można umieścić zamówienie klienta na wynos. Świetnie mieszczą wszelkiego rodzaju pojemniki styropianowe, pojemniki do zgrzewu czy inne pudełka, zapewniając wygodę transportu. Jednocześnie są przyjazne środowisku naturalnemu i nadają się do recyklingu. Brązowy, fałdowany papier sprawia, że firma gastronomiczna może w prosty i niedrogi sposób wyróżnić się na tle konkurencji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl