Pojemniki do zgrzewu

Zgrzewanie pojemników jednorazowych jest nowoczesnym sposobem pakowania dań obiadowych oraz wyrobów garmażeryjnych. Pojemniki do zgrzewu dostępne w naszym sklepie idealnie nadają się do transportu dań na zamówienie, czego możliwość istnieje współcześnie niemal we wszystkich różnego rodzaju restauracji. Sprawdzą się także na tzw. diety pudełkowe i dania na wynos. Dzięki wykorzystaniu technologii zgrzewania istnieje możliwość pakowania ciepłych dań, gwarantując szczelność i eliminując obawę, że zupy czy sosy wypłyną na zewnątrz.

Pojemniki dostępne są w różnych rozmiarach, posiadają także komory - sprawia to, że poszczególne elementy potrawy nie mieszają się ze sobą. Dzięki odporności na wysoką temperaturę doskonale nadają się do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych. Pojemniki do zgrzewu wykonano z tworzywa, który nie tylko jest świetnym izolatorem ciepła, ale i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo żywności, także podczas jej podgrzewania. Alternatywną opcją do zgrzewania pojemników jest ich zamykanie, do czego służą dostosowane wieczka.

Pojemniki do zgrzewu

Pojemnik do zgrzewu 178x113x50 czarny 2-dzielny - 80 sztuk Pojemnik do zgrzewu 178x113x50 czarny 2-dzielny - 80 sztuk
Cena:

43,43 zł

Cena netto: 35,31 zł

opak.
zobacz więcej
Pojemnik do zgrzewu 227x178x80 czarny 1-dzielny żebrowany Pojemnik do zgrzewu 227x178x80 czarny 1-dzielny żebrowany
Cena:

0,85 zł

Cena netto: 0,69 zł

szt.
zobacz więcej

Pojemniki do zgrzewu - dobry wybór każdego lokalu

Oferowane przez nas pojemniki do zgrzewu wykonane są z tworzywa bezpiecznego i wytrzymałego. Gwarantują komfort użytkowania zarówno pracownikom restauracji czy lokalu gastronomicznego, jak i klientom. Wybierane są przede wszystkim przez firmy gastronomiczne zajmujące się serwowaniem dań na wynos, a także przez wszelkie firmy oferujące catering dietetyczny (tzw. diety pudełkowe). Szeroka gama opakowań sprawia, że znajdą u nas Państwo produkty odpowiednie dla każdego rodzaju potraw - zup, drugich dań, przystawek czy deserów. Należy pamiętać, że to właśnie jakość dowiezionego dania na wynos wpływa na to czy klient ponownie złoży zamówienie w przyszłości. Kupno wysokiej jakości pojemników do zgrzewu jest więc inwestycją, która z pewnością się opłaci.

Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów przy produkcji pojemników oraz precyzyjnemu wykończeniu powierzchni zgrzewalnych uzyskujemy solidne hermetyczne zamknięcie przy zachowaniu minimalnego czasu i temperatury zgrzewania. Wpływa to znacząco na zmniejszenie kosztów przy jednocześnie wyraźnie zwiększonej wydajności. Wiele naszych pojemników do zgrzewu występuje również w komplecie z pokrywkami plastikowymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl