Rękawiczki medyczne

Rękawiczki medyczne muszą spełniać najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. To niezbędny element dbania o zdrowie podczas pracy ze środkami organicznymi czy substancjami chemicznymi, zarówno w praktyce szpitalnej, jak i pozaszpitalnej. Coraz częściej są stosowane również w miejscach publicznych. Oferujemy rękawiczki jednorazowe różnego rodzaju, m.in. rękawice nitrylowe bezpudrowe, rękawice lateksowe bezpudrowe oraz rękawice jednorazowe chirurgiczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zapewniamy możliwość wyboru rozmiarów i kolorów.

Rękawiczki medyczne

 

Oferowane przez nas rękawiczki medyczne pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, będących liderami w swojej branży. Produkty są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, bezpieczne dla skóry i nieprzepuszczalne dla różnego rodzaju substancji.

Skutecznie chronią użytkownika przed zagrożeniami biologicznymi, w tym przed płynami ustrojowymi. Ich elastyczność sprawia, że idealnie dopasowują się do kształtu dłoni, a dodatkowo nie poddają się rozerwaniu, pęknięciu czy przebiciu. Użycie rękawic medycznych umożliwia zachowanie wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa.

Zalety rękawic medycznych

Oferowane przez nas rękawiczki medyczne wykonano zgodnie z najwyższymi standardami.

Wśród ich największych zalet można więc wyróżnić:

  • zapewnianie pewnego uchwytu także w mokrym środowisku

  • obniżanie wystąpienia alergii na tworzywa sztuczne do minimum

  • łatwe i szybkie zakładanie w różnych warunkach

  • eliminację zsuwania się rękawic medycznych podczas pracy dzięki rolowanym, wzmocnionym brzegom

  • odpowiednią grubość

  • zapewnianie wysokiej wrażliwości dotykowej

Posiadamy różne rodzaje rękawic medycznych, dzięki czemu każdy znajdzie u nas produkt odpowiadający własnym potrzebom i preferencjom. Wysoka jakość wykonania i atrakcyjne ceny sprawiają, że w rękawice lateksowe bezpudrowe czy rękawice nitrylowe zaopatrują się w naszym sklepie zarówno duże firmy medyczne, jak i mniejsze placówki czy osoby indywidualne.

Rękawice lateksowe czy rękawice nitrylowe?

Dobrze wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby. Niektóre osoby zmagają się z uczuleniem na lateks, co objawia się wypryskiem kontaktowym po założeniu rękawiczek wykonanych z tego tworzywa.

Może mieć łagodne lub cięższe nasilenie. Dodatkowo niektóre osoby nie tolerują zapachu lateksu. Z tego względu oferujemy równie wytrzymałe i praktyczne rękawice nitrylowe o dużej odporności na ścieranie, bez dodatku lateksu. Bez względu na wybór, wszystkie nasze produkty przeznaczone są do badań diagnostycznych, lekarskich oraz wszelkich czynności terapeutycznych i prac z materiałem septycznym.

Zostały zaprojektowane jako środek ochrony indywidualnej i w zupełności spełniają swoją rolę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl