Rurki medyczne

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości rurki medyczne, powszechnie stosowane w szeroko rozumianej służbie zdrowia. Rurki intubacyjne są niezbędne celem zapobiegania niedrożności dróg oddechowych i niewydolności oddechowej, z kolei rurki ustno-gardłowe mają za zadanie zapobiegać opadnięciu języka w kierunku tylnej ściany gardła.

Wszystkie produkty zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa, przyjaznego tkankom organizmu i nie wywołującego reakcji alergicznych. Pakowane są pojedynczo w sterylnych warunkach, gwarantują więc całkowite bezpieczeństwo pacjentów. Ich użycie jest wygodne dla całego personelu medycznego.

Rurki medyczne to podstawowe wyposażenie szpitali i placówek służby zdrowia. Aby nie dopuścić do ich braku zawsze warto zaopatrzyć się w ich zapas. Nierzadko to właśnie od nich zależy zdrowie i przeżycie pacjenta.

Rurki medyczne

Rurka ustno-gardłowa GUEDEL Rurka ustno-gardłowa GUEDEL
Cena:

1,62 zł

Cena netto: 1,50 zł

zobacz więcej

Rurki intubacyjne i ustno-gardłowe

Rurki intubacyjne są niezbędnym akcesorium w pracy lekarzy i ratowników medycznych. Oferowane w naszym sklepie są wykonane z elastycznego PVCW w rozmiarach od 2,0 do 10,0 (w tym połówkowe).

Dbając o zdrowie i życie pacjenta, na całej długości posiadają znacznik RTG, podwójny znacznik głębokości umożliwiający kontrolę położenia oraz boczny otwór Murphy'ego. Nie zawierają lateksu, są więc bezpieczne dla każdego pacjenta. Rurki przeznaczone są do jednorazowego użytku, były sterylizowane tlenkiem etylenu.

W praktyce medycznej niezwykle ważne są również rurki ustno-gardłowe, których zapasy zawsze powinny być odpowiednio zabezpieczone. Oferujemy rurki w różnych rozmiarach kodowanych kolorami. Gładkie wnętrze ułatwia czyszczenie, a zaokrąglone, atraumatyczne brzegi zwiększają komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Wszystkie produkty posiadają atrakcyjne ceny i wysoką jakość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl