Papier do drukarek

Oferujemy papier ksero do drukarek atramentowych i drukarek laserowych o różnych rozmiarach (A4, A3) i gramaturach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Format i ilość arkuszy to kwestia potrzeb indywidualnych, wyszliśmy więc im naprzeciw. Kartki zostały wykonane z papieru wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia, dobrze przyswajającego tusz. Druk nie rozmazuje się po wyjęciu z drukarki, a kolory są dobrze widoczne. Oferowana przez nas gramatura papieru to 80g i 250g - im wyższa gramatura, tym grubsza i sztywniejsza jest pojedyncza kartka.

Dużą zaletą papieru jest nie tylko wyraźny wydruk, pogłębione odcienie czerni i wysoka jakość, ale również bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Kartki zapewniają wysoką biel, a ich zastosowanie jest wszechstronne - z powodzeniem można drukować na nich nawet najważniejsze dokumenty. Oferowany przez nas papier do drukowania gwarantuje komfort i wygodę użytkowania.

Papier do drukarek

Papier do drukarki i ksero biały POLLUX A4 80g - 500 arkuszy Papier do drukarki i ksero biały POLLUX A4 80g - 500 arkuszy
Producent: POLLUX
Cena:

23,80 zł

Cena netto: 19,35 zł

ryza
zobacz więcej
Papier do drukarki i ksero biały POLSPEED A4 80g - 500 arkuszy Papier do drukarki i ksero biały POLSPEED A4 80g - 500 arkuszy
Producent: POLSPEED
Cena:

22,51 zł

Cena netto: 18,30 zł

ryza
zobacz więcej
Papier do drukarki i ksero Color Copy  A4 250g  - 125 arkuszy Papier do drukarki i ksero Color Copy A4 250g - 125 arkuszy
Producent: MONDI
Cena:

35,06 zł

Cena netto: 28,50 zł

ryza
zobacz więcej
Papier ksero A4 w kolorze białym 80g - 500 arkuszy Papier ksero A4 w kolorze białym 80g - 500 arkuszy
Cena:

20,21 zł

Cena netto: 16,43 zł

ryza
zobacz więcej

Papier do drukarki - jaki wybrać?

Odpowiedni papier do drukarki ma ogromny wpływ na ostateczną jakość wydruku. Często nie przykładamy uwagi do swojego wyboru, czego efektem jest niezadowalająca jakość druku. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na gramaturę. Jej standardowa wartość wynosi od 80g/m2 do 100g/m2. Oznacza to, że do wyprodukowania jednego metra kwadratowego papieru zużyto od 80 do 100g masy papierniczej. W naszej ofercie znajdą Państwo standardową gramaturę, jak również tą znacznie wyższą (nawet 250g).

Gramatura 250g zapewnia najwyższą jakość papieru do drukarki, nadaje się do drukowania m.in. broszur, ważnych dokumentów, zaproszeń, instrukcji obsługi czy kart menu. Podwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) sprawia, że papier uniwersalny doskonale sprawdzi się w drukach cyfrowych.

 

Wybór papieru ksero a ochrona środowiska

Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikat FSC. Oznacza on, że musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

Jesteśmy przyjaźni środowisku naturalnemu, dbając o najwyższe standardy jakości papieru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl